Afscheid nemen in de Grote Kerk

De historische Grote Kerk in Groede heeft altijd gefungeerd als een protestantse kerk en heeft door de jaren heen talloze uitvaartdiensten georganiseerd. Deze indrukwekkende kerk weet bezoekers en gelovigen al eeuwenlang te ontroeren en te troosten. Het blijft een plek van waardigheid en sfeer om afscheid te nemen. In De Grote Kerk Groede kunt u op een respectvolle manier stilstaan bij het leven en samen herinneringen delen. Onze kerk verwelkomt iedereen die behoefte heeft aan een passende en betekenisvolle uitvaartceremonie. Wij bieden een warme en gastvrije omgeving waarin u op gepaste wijze afscheid kunt nemen van uw geliefde.

Voor meer informatie over catering, aankledingbeschikbaarheid, mogelijkheden en tarieven kunt u mailen naar info@grotekerkgroede.com of bellen met Jeanine Klaaijsen: 06 25080865